Drzwi boho

Styl boho nie jest jednorodny, bo jest czysto artystyczny, a żaden artysta nie jest taki sam. Sama nazwa „boho” wywodzi się od słowa „bohema”. Czy była bohema? Nazywano tak środowiska artystów kontentujących wypracowane schematy. Inaczej nazywano ich tez cyganerią, co już niemalże bezpośrednio wskazuje na różnorodność i kolorowość. Czy styl boho musi więc mienić się feerią kolorów? Może, ale nie musi. Jak więc dopasować drzwi do takiego wnętrza? Zaraz do tego dojdziemy, a dla tych, co już chcieliby zobaczyć drzwi na własne oczy, można kliknąć tutaj i zobaczyć, jak dojechać do nas z Legionowa – Drzwi Legionowo.

Pierwszy rodzaj stylu boho, jaki omówimy czerpie inspiracje z natury. Dlatego dominują w nim beże, brązy i biel. Pomieszczenia są otwarte z dużą ilością okien, aby w domu było jak najwięcej naturalnego światła. Pasują do niego tez naturalne materiały. Drzwi w takim stylu powinny mieć neutralny kolor, aby nie burzyć naturalnego spokoju. Przestrzeni. Ich kształt może nawiązywać do klasycznych motywów.

Drugi rodzaj jest znacznie bardziej kolorowy i ekspresyjny. Inspiracją dla niego jest Orient, egzotyka i folklor. Pojawiają się wyraźne akcenty jaskrawych kolorów, dlatego pasują tutaj drzwi z kolorowymi szybkami. Oczywiście nie dominująco. Także drzwi w stylu vintage, z interesującymi zdobieniami. Ich ogólny kolor powinien być jednak bliski naturze.

Drzwi boho i wiele innych stylizacji znajdziesz w naszym sklepie przy ulicy Modlińskiej 240b. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, do której łatwo dojechać z Warszawy i okolic. Kliknij tutaj, aby zobaczyć dojazd z Legionowa -> Drzwi Legionowo.

Interdecor