Historia Interdecor

Firma powstała w 2005 roku z udziałem osób o ponad dziesięcioletnim doświadczeniu handlowym i projektowym w branży stolarki budowlanej, mebli kuchennych, szaf wnękowych i wykończenia wnętrz. Połączyło nas zamiłowanie do piękna idealnych połączeń i estetyki na najwyższym poziomie. Chcemy naszym klientom z Białołęki, całej Warszawy i okolic, dostarczać solidnie wykonane drzwi i inne elementy wyposażenia w atrakcyjnych cenach.

image about
tilt-door
image article

Szeroka oferta

Pomagamy w kompleksowym urządzeniu mieszkania, zapewniając wszystko co potrzeba - od drzwi i okien, po meble i sprzęt AGD. Nasza oferta zawiera zarówno produkty, które idealnie dopełnią wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne. Posiadamy szeroką gamę frontów (w naturalnych fornirach, w foliach meblowych i lakierowanych), blatów kuchennych i akcesoriów renomowanych firm. Wśród naszych produktów na szczególną uwagę zasługują drzwi wewnętrzne fornirowane i laminowane, które są naszym flagowym produktem i od lat cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Profesjonalna obsługa

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania. Chcemy, abyście wyszli z naszego salonu drzwi i mebli zadowoleni, zabierając ze sobą dokładnie taki wyrób, jakiego oczekiwaliście. Projekt oraz wszelkie propozycje dopasujemy do założonego przez Was budżetu. W przypadku bardziej nietypowych projektów, możemy wykonać dla Ciebie produkt o niestandardowych wymiarach.

image about
tilt-door
image article

Wieloletnie doświadczenie

Szeroki zakres możliwości, dużą wiedzę i zróżnicowane umiejętności w przygotowywaniu elementów do aranżacji wnętrz zyskaliśmy na przestrzeni wielu lat ciężkiej pracy i dzięki nieustannymu dążeniu do rozwoju. Doświadczenie nabyte w tym czasie nauczyło nas jak wybierać najwłaściwszą drogę szukając piękna i łącząc je z praktycznymi rozwiązaniami. Czyni nas to prawdziwymi specjalistami w dziedzinie drzwi, aranżacji i wystroju wnętrz. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że współpracujesz z ludźmi, którzy znają się na tym co robią i wkładają w to całe swoje serce. O drzwiach i meblach wiemy wszystko!

Interdecor