Nasza oferta

Dzięki doświadczeniu w produkcji, projektowaniu i sprzedaży drzwi możemy służyć klientom radą przy wyborze drzwi wewnętrznych, tak aby były spójne z koncepcją aranżacji domu lub mieszkania. Wiemy, że od tego w dużej mierze zależy końcowy efekt. W ofercie posiadamy również drzwi zewnętrzne, wejściowe antywłamaniowe do mieszkań, wewnętrzne w okleinach naturalnych oraz okleinach naturalnych modyfikowanych i w okleinie drewnopodobnej wysokiej jakości Dekor. Mamy nieograniczone możliwości techniczne i oferujemy pełne wykonawstwo. Dotyczy to m.in. drzwi przesuwnych naściennych, drzwi przesuwnych chowanych w ścianie, drzwi podwójnych, drzwi przeszklonych według wzoru klienta oraz drzwi o niestandardowych rozmiarach. Nasze akcesoria są dopasowane kolorystycznie i stylowo do modeli drzwi. W naszym salonie znajdziesz szeroką gamę zamków, klamek, uchwytów, blokad łazienkowych, zawiasów standardowych i ukrytych.

image door

Drzwi – Warszawa 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje bogatą gamę drzwi. W Warszawie są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach czy funkcjach i pochodzą od renomowanych producentów. Docenisz je za styl oraz jakość wykonania, jak również fakt, że z naszą pomocą zyskasz kompletny zestaw – do drzwi pomożemy Ci dobrać klamki, zamki, okucia i wiele więcej. Zobacz, co oferujemy, postaw na ponadczasowy design oraz solidne wykonanie gwarantujące codzienny komfort życia.

Nasze marki – drzwi w Warszawie

Skupiamy się na tym, aby asortyment drzwi był bogaty i zróżnicowany. Jednak stawiamy przy tym na bezkompromisową jakość. Dlatego też zdecydowaliśmy się na dystrybucję następujących marek:

Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty i znajdź idealne drzwi dla swojego domu w Warszawie! Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy deweloperskie, budowlane, remontowe. Chętnie dostarczamy drzwi nie tylko do obiektów prywatnych, ale i komercyjnych o przeznaczeniu usługowym, handlowym. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu.

Interdecor