Drzwi hybrydowe

Nowoczesna technologia zapewnia nam coraz to lepsze rozwiązania w dziedzinie izolacji termicznej drzwi. Równocześnie dużą wagę przywiązuje się do tworzenia w zgodzie z ekologicznym trendem. Wynikiem tego są drzwi hybrydowe.

 

Z czego są wykonane?

 

Jak sama nazwa wskazuje, do stworzenia tych drzwi wykorzystuje się dwa rodzaje materiałów. Choć ich pochodzenie jest bardzo różne, to idealnie się dopełniają: drewno i aluminium. Połączenie naturalnych surowców ze sztucznymi pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów w dziedzinie termoizolacji.

 

Funkcjonalność

 

Najistotniejszą zaletą drzwi hybrydowych jest to, że zawiera w sobie najważniejsze zalety obu materiałów. Równocześnie niwelują one nawzajem swoje wady. Aluminium, które stanowi zewnętrzną powłokę drzwi, zapewnia wytrzymałość przed uszkodzeniami mechanicznymi i niewrażliwość na zmienność warunków atmosferycznych. Drewno natomiast doskonale izoluje temperaturę, aby zachować w Twoim domu ciepło.

Drzwi alu-drewniane zniechęcają czasem do zakupu ze względu na ich cenę. Jest to jednak wydatek, który zwróci się w przyszłości. Te drzwi doskonale izolują, dzięki czemu można wykorzystywać mniej opału, aby utrzymać temperaturę w domu. Przy nieustannie rosnących rachunkach za prąd jest to bardzo ważne.

 

Design

Z racji tego, że zewnętrzną warstwą jest aluminium, można nadać im różnych stylizacji. Mogą przypominać zarówno klasyczne drzwi drewniane dzięki specjalnym okleinom. Dzięki temu na pewno znajdziesz model, który będzie pasował do Ciebie i Twojego domu.

 

Znajdź drzwi, które zadbają o termoizolację w Twoim domu w naszym salonie przy ulicy Modlińskiej 240b.

Nasz salon znajduje się przy ul. Modlińskiej 240b. Sprawdź jak szybko i wygodnie dojechać do nas z LegionowaMarek Ząbek.

Interdecor