Drzwi Warszawa 
Marki

Odległość między salonem drzwi Interdecor, zlokalizowanym na ulicy Modlińskiej na Białołęce, a Markami wynosi 14 kilometrów. Dojazd z Marek zajmuje przeciętnie około 16 minut. Jadąc do naszego salonu drzwi możecie z ulicy Toruńskiej skręcić bezpośrednio w Modlińską lub wcześniej w Łabiszyńską i od niej kierować się w stronę Białołęki. Jeśli z Marek chcecie dostać się do nas autobusem, sugerujemy wybrać linię 240 i przesiąść się na Żerań FSO w linie 723. Wysiądźcie na przystanku Henryków.

Dysponujemy drzwiami różnych marek i od wielu wyselekcjonowanych producentów. Oferujemy również przygotowanie szaf wnękowych dostosowanych kompozycyjnie do zakupionych drzwi. Troska o komfort klienta jest dla nas niezwykle istotna, dlatego też zapewniamy pomoc w transporcie drzwi do Marek i ich zamontowaniu na miejscu. Korzystając z tej opcji otrzymujesz dodatkową gwarancję.

image montage

Drzwi – Marki 

Oferujemy szeroki wybór drzwi, które nie tylko nadadzą Twojemu domowi nowoczesny wygląd, ale także zapewnią bezpieczeństwo i wygodę rodzinie. Solidne drzwi w Markach są cenione zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy – realizujemy również większe zamówienia, współpracujemy z przedsiębiorstwami budowlanymi, remontowymi, architektami czy deweloperami. Jesteśmy gotowi dostarczyć zarówno markowe drzwi ze standardowej oferty, jak i podjąć się bardziej nietypowych wyzwań. 

Bogaty asortyment markowych drzwi - Marki

U nas zrobisz kompleksowe zakupy, wyposażając w drzwi dom, mieszkanie, apartamentowiec czy biuro. Polecamy Ci:

Zamów najlepsze drzwi w Markach i okolicy

Choć nie działamy bezpośrednio w Markach, drzwi z Interdecor dostarczamy na tym terenie, jak również w okolicy. Oprócz transportu oferujemy też montaż, na który udzielamy gwarancji. W działaniach zawsze dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości produktów, które spełniają ich oczekiwania i przekraczają standardy branżowe. Misja polega na dostarczaniu nie tylko drzwi, ale także rozwiązań, które podnoszą wartość i estetykę ich domów, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i komfortu. 

Do drzwi dobierzemy pasujące okucia, zawiasy oraz ergonomiczne w kształcie klamki. Koniecznie sprawdź bogaty wachlarz akcesoriów i zamów razem z drzwiami, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Szukasz drzwi w Warszawie i okolicach? Naszą ofertę kierujemy również do mieszkańców Legionowa i Jabłonny.

Interdecor