Minimalizm i elegancja – drzwi z ukrytą ościeżnicą

Współczesny design odstępuje od przepychu i wykorzystywania każdej możliwej powierzchni. Staramy się grać przestrzenią, w szczególności powiększać ją optycznie. Przydatne jest to w małych mieszkaniach, gdzie zastawienie każdej płaszczyzny powoduje ciasnotę. Drzwi z ukrytą ościeżnicą to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu.

Czym są drzwi z ukryta ościeżnicą?
Drzwi zawsze występują w parze z ościeżnicą, inaczej nazywaną też futryną. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że ościeżnica wystaje z drzwi, wyraźnie prezentując swoją formę. Nowoczesna technologia pozwala na schowanie futryny w ścianie, sprawiając, że powiększa się powierzchnia ściany. Zastosowanie dodatkowo świeżego rozwiązania, jakim są drzwi bezprzylgowe, umieści skrzydło w jednej linii ze ścianą, aby nic nie wystawało. Oczywiście wszystko poza klamką, bez której trudno byłoby się obejść.
Drzwi z ukrytą ościeżnicą to odpowiedź na potrzeby minimalistycznego designu.

Design
Ta technologia przede wszystkim powiększa optycznie pomieszczenia poprzez brak wystających elementów i obramowań, ale można to jeszcze bardziej udoskonalić. Wystarczy zakupić drzwi do indywidualnej dekoracji. Można wtedy takie drzwi pomalować zgodnie z barwą ścian lub zupełnie ukryć je w fototapecie Zabiera to co prawda więcej czasu, ale dzięki temu można ujednolicić kolorystycznie ścianę z drzwiami. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które pozwoli zachować harmonię stylu.

Zastosowanie
Szczególnie dobrze ten model sprawdza się w przedpokoju, kiedy drzwi prowadzą do mniej reprezentacyjnych pomieszczeń. Dobrze komponować się będą jako przejścia do garderoby, schowka, spiżarni lub do prywatnej łazienki przyłączonej do sypialni.

Nasz salon znajduje się przy ul. Modlińskiej 240b. Sprawdź jak szybko i wygodnie dojechać do nas z LegionowaMarek Ząbek.

Interdecor