Drzwi – Warszawa Ursus 

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych i praktycznych drzwi, które odznaczają się doskonałą jakością wykonania. W zależności od przeznaczenia mogą mieć wzmocnienia antywłamaniowe (drzwi zewnętrzne) i przeszklenia (drzwi wewnętrzne). Chętnie zrealizujemy nawet nietypowe zamówienia – sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o tym, czego potrzebujesz.

Zapewniamy Ci idealne rozwiązania dla Twojego domu lub mieszkania. Mamy doświadczenie w branży stolarki otworowej, które pozwala nam nie tylko oferować najwyższą jakość drzwi, ale także służyć Ci profesjonalną radą. Z uwagi na bogaty asortyment, pomożemy Ci nie tylko dobrać drzwi, ale też akcesoria do nich, takie jak klamki czy zawiasy.

Niezależnie od tego, czy szukasz drzwi wewnętrznych, które dopełnią aranżację Twojego wnętrza, czy też drzwi zewnętrznych, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego domu, w naszym asortymencie na pewno je znajdziesz!

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w dzielnicy Ursus – takie, jakich szukasz

Zaopatrujemy naszych klientów w drzwi wewnętrzne, które nie tylko spełniają funkcję praktyczną, ale także wpisują się w estetykę pomieszczeń. Oferta obejmuje drzwi wewnętrzne w różnorodnych okleinach, również naturalnych zapewniając Ci szeroki wybór dopasowanych do Twojej koncepcji aranżacyjnej. Oprócz tego drzwi zewnętrzne cechujące się solidnością, wysokim poziomem izolacji termicznej i akustycznej. To wizytówka Twojego domu, dlatego musi być piękna! 

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu drzwi, możemy zaoferować Ci także pełne wykonawstwo, w tym dobór oraz montaż drzwi przesuwnych. Rozważ tę opcję, kiedy cenisz sobie minimalizm i funkcjonalność. 

W salonie Inter Decor znajdziesz nie tylko szeroki wybór drzwi, ale także różnorodne akcesoria, które uzupełnią Twoje zakupy. Dostępne u nas zamki, klamki, uchwyty, blokady łazienkowe, zawiasy standardowe i ukryte zostały starannie dopasowane kolorystycznie i stylowo do oferowanych modeli drzwi, abyś mógł z ich użyciem stworzyć spójną i harmonijną aranżację wnętrza.

Czy poszukujesz drzwi w Warszawie i pobliskich miejscowościach? Zapraszamy także mieszkańców Marek, Ząbek czy Jabłonny do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami.

Interdecor