Drzwi Barański

Wieloletnia tradycja, mocne zakorzenienie w polskim designie i technologiach, zaufanie milionów klientów – drzwi Barański na stałe wpisały się w portfolio naszego sklepu i zajmują w nim ważne miejsce. Są lubiane przez klientów oraz polecane przez ekspertów, dlatego wierzymy, że spodobają się również Tobie.

W tej kategorii znajdziesz zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne drzwi Barański, które dodadzą elegancji i funkcjonalności Twojemu domowi. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie bestsellerowe propozycje tego producenta, w tym kolekcje Premium, Smart i Optimo. To różnorodne modele występujące w szerokiej palecie kolorystycznej, różniące się designem, stylem wykończenia oraz zastosowanymi technologiami. Odpowiadające współczesnym potrzebom i wyprzedzające trendy branżowe.

Drzwi Barański – Modern, Classic Prestige

Nowocześnie, klasycznie, a może prestiżowo? Mieszkaj tak, jak lubisz z nowymi drzwiami Barański dostępnymi w wielu wariantach do wyboru. Są to unikalne kolekcje obejmujące elementy stolarki otworowej z drewna czy aluminium w kilku wersjach konstrukcyjnych. To np. drzwi pojedyncze, z dostawką, a nawet oświetleniem, z szybą lub bez niej, zdobione frezami albo ich pozbawione. Do kompletu polecamy pasujące klamki lub kołatki, aby nadać całości spójnego, designerskiego charakteru. 

Drzwi Barański to cała gama kolorów – od imitujących dąb, po przypominające kamień. Jednobarwne, białe lub czarne wykończone w macie czy połysku, ale też występujące we wszystkich odcieniach szarości – od jasnego popielu po grafit i antracyt. Szukasz czegoś ekstra? Sprawdź drzwi dwukolorowe albo nietypowe. Linia Simple obejmuje zachwycające drzwi niebieskie, zielone czy żółte, dzięki którym wejście do Twojego domu nabierze wyjątkowego uroku i stanie się reprezentacyjne w oryginalny sposób. 

Skorzystaj z usług dodatkowych – zamów montaż drzwi Barański

Nasza oferta nie kończy się na sprzedaży drzwi. Oferujemy również profesjonalne doradztwo przy ich wyborze, przy dobieraniu akcesoriów, a także kompleksowy montaż i obsługę posprzedażową, w tym serwis. 

Dzięki naszej szerokiej gamie produktów i profesjonalnej obsłudze, możesz być pewien, że znajdziesz u nas idealne drzwi Barański dla swojego domu. 

Interdecor