Drzwi DRE – Warszawa

Szukasz drzwi, które zachwycają od pierwszego wejrzenia i sprawiają, że przekraczanie progów staje się przyjemnością? W naszym szerokim asortymencie znajdziesz drzwi DRE – w Warszawie nie tylko sprzedajemy je, ale też montujemy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi!

Dzięki różnorodnym kolekcjom, takim jak Arte, Athos EI30 czy City Mat, możemy zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych klientów. Zaczynając od klasyki, przez nowoczesność, na oryginalnych konstrukcjach kończąc – DRE to marka, która nie boi się wyzwań, chętnie podąża za trendami i kreuje własne. 

drzwi asilo

Idealne drzwi DRE – klasyczny urok, czy nowoczesna estetyka?

W kolekcji klasycznej odnajdziesz drzwi o ponadczasowym charakterze. Sara Eco2, Scala czy Kioto to tylko niektóre z propozycji, które wprowadzą do Twojego wnętrza elegancję i wyrafinowanie. Style angielski czy Hampton doskonale komponują się z tradycyjnymi aranżacjami, dodając im szczyptę klasy i uroku. Zestaw je z lamelami lub sztukaterią, aby wnętrze nabrało wyrazistego charakteru. 

A może szukasz czegoś nowoczesnego? Dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design, mamy wiele inspirujących propozycji. Kolekcje takie jak Modern, Lumio czy Vetro E oferują proste linie, wyrafinowane wykończenia i nowoczesne materiały. Nie brak wśród nich loftowych motywów, drzwi w betonowej czy ceglastej okleinie to tylko niektóre z industrialnych propozycji dla Twojego domu. 

Pomiędzy nimi stoi oczywiście klasyka w bezkompromisowej jakości. Do wyboru masz skrzydła przylgowe oraz bezprzylgowe w odcieniach drewna, które wiernie oddają strukturę buku czy dębu. Są naturalne, ciepłe, budują przytulny klimat wiejskiej chaty. 

Zamów drzwi DRE w Warszawie, skorzystaj z usług dodatkowych

Dla tych, którzy cenią sobie technologiczne rozwiązania i wysoki poziom bezpieczeństwa, DRE stworzyło drzwi takie jak Forca B RC3 czy Olimp EI60. Ze swojej strony polecamy klientom także systemy przesuwne pozwalające optymalnie wykorzystać przestrzeń, przy jednoczesnym zachowaniu płynności w przemieszczaniu się między pokojami. 

Interdecor