Drzwi Interdoor – Warszawa

Sporo mówi się o designie w kontekście aranżacji i wykańczania wnętrz, ale to drzwi Interdoor zachwycają swoim wyglądem. Najnowsza współpraca marki z projektantami Paprocki Brzozowski to kwintesencja dobrego smaku. Znajdziesz w niej zachwycające drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, łączące masywność wykonania z lekkością użytkowania. Firma działa w zgodzie z naturą, dlatego nie ustaje w proponowaniu ekologicznych rozwiązań swoim klientom.

Nasz sklep dystrybuuje drzwi Interdoor w Warszawie, oferując przy tym wsparcie projektowe, koncepcyjne oraz profesjonalny montaż. Dzięki szerokiej gamie produktów z różnych kolekcji, zapewniamy wybór dopasowany do każdego gustu i potrzeb. Koniecznie sprawdź bestsellerowe serie takie jak Alba, Bari Black, Diva czy Capri, a to jeszcze nie wszystko!

drzwi interdoor

Standardowe czy techniczne? Drzwi Interdoor czekają na Ciebie!

Producent drzwi Interdoor oferuje szeroki asortyment rozwiązań dla mieszkań, domów oraz biur i lokali komercyjnych, usługowych. Udostępnia swoim klientom zarówno standardowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, jak również modele techniczne, dźwiękoszczelne, a nawet antywłamaniowe. Znajdziesz je w naszej ofercie!

Osobom o wysokich wymaganiach, które mają jasno sprecyzowaną wizję dekoracji swojego domu, polecamy minimalistyczne drzwi ukryte w ścianie. Dla marzących o ciszy i spokoju przygotowaliśmy drzwi akustyczne. Z kolei do wnętrz, które mają być skąpane w świetle idealne okażą się drzwi szklane. 

Oprócz skrzydeł tradycyjne otwieranych mamy też drzwi Interdoor przesuwne, a nawet wahadłowe. To wiele wariantów konstrukcyjnych, które z pomocą naszych doradców precyzyjnie dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb.

Ponadczasowa jakość i klasyczny design drzwi Interdoor 

Drzwi z naturalnego drewna, które emanują ciepłem i elegancją? A może minimalistyczne i oszczędne w formie drzwi stalowe albo szklane? Odkryj bogactwo gatunków drewna, wykończeń i wzorów, aby stworzyć wejście pełne klasy i niebanalnego charakteru. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie po drzwi Interdoor!

Interdecor