Drzwi Warszawa 
Targówek

Salon drzwi Interdecor znajduje się przy ulicy Modlińskiej 240 B (Warszawa Białołęka). To zaledwie 12 kilometrów od dzielnicy Warszawa Targówek. Warto odwiedzić nasz salon osobiście, aby lepiej poznać i zobaczyć w różnych aranżacjach drzwi, które mamy do zaoferowania. Dojazd samochodem zajmie Ci jedynie ok. 20 minut. Z Targówka dojedziesz tu ulicą Modlińską, a także Marywilską przez Klasyków. Jeśli z Targówka przemieszczasz się autobusem skorzystaj z linii 145 i 723 z przesiadką na Żerań FSO.

Drzwi bywają nieporęczne i niewygodne w transporcie. Wiele modeli drzwi nie zmieści się do standardowego samochodu osobowego. Nie musisz się jednak tym martwić, ponieważ przywieziemy Twoje drzwi bezpośrednio na Targówek. Ponadto oferujemy również montaż drzwi w lokalu przez naszą wyspecjalizowaną obsługę. Wybierając opcję z montażem drzwi, transport na Targówek otrzymujesz gratis.

Nie zwlekaj! Odwiedź nas już dziś!

image montage

Drzwi – Warszawa Targówek


Masz świadomość, że każdy detal wyposażenia i wykończenia wnętrza wpływa na sposób postrzegania nieruchomości i komfort korzystania z niej? Dlatego też proponujemy Ci solidne i designerskie drzwi – Warszawa Targówek jest jednym z obszarów, które obsługujemy. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. 

Służymy Ci naszym doświadczeniem w produkcji, projektowaniu i sprzedaży drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Tak szeroka oferta produktów i usług pozwala nam kompleksowo wspierać Cię przy dokonywaniu wyborów, przynoszących taki efekt, jakiego oczekiwałeś. 

Duży wybór drzwi do domów i mieszkań na Targówku

Nasza oferta jest bogata i różnorodna, obejmująca różne warianty drzwi. Znajdziesz w niej propozycje od znanych producentów (Erkado, DRE, Porta czy Pol-Skone) obejmujące:

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty drzwi w Warszawie na Targówku i współpracy z naszą firmą. 

Szukasz drzwi w Warszawie? Do naszej oferty zachęcamy również mieszkańców takich dzielnic jak Bielany, Wola czy Ursus.

Interdecor